דף הבית > קומפרסור אוויר

מחלקת הקומפרסורים בגורדון גז עוסקת בפעילות של שירות מהיר ומקצועי לכל סוגי הקומפרסורים, מכירת קומפרסור אוויר, מייבשים, מיכלי אוויר, מסננים, צנרת וכל הציוד הנלווה. החל משנת 2010 החברה הנה נציגה בלעדית של חברת CECCATO בישראל. גורדון גז מציעה ללקוחותיה הסכמי שירות, טיפולים שוטפים, תיקונים ושדרוג מערכות.

קומפרסורי האוויר של גורדון גז הינם מהדגמים האיכותיים ביותר בשוק זאת אודות לביצועיהם הגבוהים, העבודה השקטה ופשטות ההתקנה והאחזקה. מספקים רמות אוורור גבוהות תוך שמירה על חסכון באנרגיה והפחתת רמת הרעש. הקומפרסורים מבוקרים ע"י בקר מתקדם המאפשר קבלת מידע על טיפולים, תקלות, עצירת הקומפרסור באירוע חירום ועוד. ללקוחות אפשרות לבחור ממספר רב של דגמים הבנויים מהמרכיבים האיכותיים ביותר ומקנים עבודה איכותית למשך שנים רבות. 

לקטלוג המוצרים המלא

ליצירת קשר

לאתר הספק

 
   
גורדון גז מעניקה שירות ללקוחותיה בפריסה ארצית  ומבוססת על מספר סניפים וצוותי שירות. בקרת הטיפולים ללקוחות מבוצעת באופן ממחושב לכל מכשיר ומכשיר מאפשרת מעקב והתראות על טיפול קרוב, בהתאם למשטר העבודה של הקומפרסור. במסגרת הסכם השירות פוקד צוות השירות כל קומפרסור אוויר אחת לשלושה חודשים לכל היותר, ומבצע ביקורת תקופתית (גם אם לא היתה תקלה). כמו כן, לגורדון גז צוות מומחים בעל ניסיון רב באפיון מערכות אוויר וייעוץ לכל מטרה.
 


 קומפרסור
 
על מנת לוודא כי מערכת האוויר עובדת באופן יעיל, אנו מציעים ללקוחותינו שירות מיפוי ואנליזה למערכת האוויר. המערכת מאפשר לזהות נקודות שיא ושפל, את הספיקות הנדרשות בכל נקודת זמן, דליפות ובזבוז אוויר ועוד. בסוף התהליך מבוצע סיכום המאפשר לקבלת החלטה נכונה יותר בדבר חידוש מערכת האוויר לניצול טוב יותר של האנרגיה.