דף הבית > Ceccato

לאתר החברה
מחלקת המדחסים של חברת גורדון גז וחימיקלים בע"מ מייבאת ומשווקת מדחסי אוויר בוכנתיים, בורגיים, מדחסי לחץ גבוה ומייבשי אוויר.
המדחסים הבורגיים והמייבשים המשווקים ע"י חברת גורדון גז הנם תוצרת Ceccato איטליה מקבוצת Atlas Copco, המעניקים ללקוחות עבודה רציפה, שקט תעשייתי ומחיר הוגן ברכישה ובשירות. ל- Ceccato, מעל 60 שנות ניסיון בתחום טכנולוגיית האוויר הדחוס והיא מהמובילות בשוק. לחברה, מגוון שלם של מדחסים בורגיים מ- 7.5 כ"ס ועד 240 כ"ס ויותר. חברת CECCATO מאפשרת להזמין כל אחד מדגמי המדחסים עם משנה מהירות לשיפור ניצול האנרגיה ללקוח. במגוון המדחסים של חברת CECCATO ניתן גם למצוא מדחסים נטולי שמן ב-3 טכנולוגיות שונות בורגיים, ספירלי, ונטול שמן כולל הזרקת מים מדגם WIS.

חברת Ceccato הינה היצרנית הגדולה ביותר באירופה למייבשי אוויר, מייצרת ומפתחת את מייבשי האוויר לכל קבוצת החברות. הניסיון הרב במחלקות המחקר ופיתוח המוצרים של החברה מקנה לה יכולת ייחודית ומאפשרת לבצע התאמה טכנית מושלמת בין המדחס הבורגי ומייבש האוויר, שילוב החיוני ברוב יישומי האוויר דחוס לשמירה על הציוד וכלי העבודה של הלקוח המופעלים באוויר.

לאחר הצטרפות חברת Ceccato  לקבוצת Atlas Copco ב- 1998, הושם דגש על בינוי חדשני ומודרני של מתקני הייצור ועיצוב מחודש של מגוון המוצרים המלא. מוצרי החברה מעוצבים ומיוצרים בהתאם לתקן ISO 9001 ו - ISO 14001. כמו כן, כל הדגמים עומדים בתקן ISO 1217 להבטחת מהימנות המוצרים ואורך חיי המוצר.

למגוון המוצרים בתחום המדחסים ומערכות אוויר דחוס